MojAndroid

Jedna z najpopulárnejších komunikačných aplikácií pre Android – Google Hangouts – sa dočkala veľkej aktualizácie. Tá so sebou prináša nielen vylepšenia po stránke dizajnu, ale aj jednoduchšie ovládanie a nové funkcie. Poďme však pekne po poriadku a vymenujme si všetky dôležité novinky v Hangouts 4.0:

  • Nový dizajn – Hangouts vo verzii 4.0 prinášajú Material dizajn, prvky sú rozmiestnené viac intuitívnejšie a prechody medzi jednotlivými obrazovkami sú plynulejšie.
  • Jednoduchšie ovládanie – v novej verzii Hangouts nájdete nové tlačidlo pre vytvorenie správy, ktoré poznáte z iných Google aplikácií. Celkovo sa rozmiestnenie ovládacích prvkov zmenilo tak, aby sa aplikácia jednoduchšie ovládala.
  • Bohatšie prílohy k správam – odteraz môžete cez Hangouts posielať nové emotikony, GIF obrázky, vašu polohu, či dokonca viacero fotografií naraz.
  • Celkové zrýchlenie a zlepšenie spotreby batérie – nová verzia Hangouts 4.0 ponúka celkovo rýchlejšie prechody medzi obrazovkami, celá aplikácia je dobre vyladená a ako bonus spotrebuje aj menej batérie.
  • Hangouts Dialer – ak cez Hangouts plánujete volať, budete vedieť, od koho vám prichádza hovor. Vďaka funkcii Outbound Caller ID bude meno volajúceho vždy zobrazené pri hovore.
  • Lepšia podpora pre Android Wear – pokiaľ ste majiteľom hodiniek s Android Wear, poteší vás hlbšie prepojenie aplikácie Hangouts s vašimi hodinkami. Po novom cez ne môžete posielať aj správy.

Screen Shot 2015-08-10 at 7.32.54 AM

Nová verzia aplikácie Google Hangouts 4.0 bude dostupná oddnes a do vašich zariadení sa dostane už v najbližších dňoch pomocou aktualizácie v obchode Play. K dispozícii je aj inštalačný súbor APK.

–> Stiahni Hangouts 4.0 <–

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

10.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+