MojAndroid

Google Fotky sú jednou z najviac sa rozvíjajúcich aplikácií Googlu a sú rozhodne titulom, ktorý by nemal chýbať ani vo vašom zariadení. Okrem zálohovania vašich fotografií umožňujú aj ich úpravu. A tá bude po novom “menej bolestná”. V najnovšej verzii 1.17 totižto Google pridáva do svojej aplikácie ďalšiu praktickú novinku.

google-fotky-titulka

Náš tip
Google Fotky prinášajú novinku – zdieľané albumy fotografií

Tou je ukladanie originálu fotografií. Pôvodná fotografia sa uloží vo vašom cloude a vy môžete vytvoriť desiatky jej ďalších podôb aplikovaním filtra, zmenou veľkosti, či akoukoľvek inou úpravou. Doteraz Google Fotky upravili priamo originál fotografie a posledná uložená zmena bola tou, ktorá sa do cloudu uložila. V poslednej dobe však Google do aplikácie Fotky pridáva viacero zaujímavých funkcií. Používate ju aj vy?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Engadget

29.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+