MojAndroid

Google pridal do svojej služby Google Fotky novú funkciu – zdieľané albumy fotografií. Ide o dlho očakávanú zmenu, ktorá rozhodne poteší všetkých používateľov. Jej princíp je jednoduchý. Používateľ si môže vytvoriť album s vlastnými fotografiami, do ktorého cez e-mail alebo priamy odkaz prizve ďalších ľudí. Tí môžu fotografie nielen prezerať, ale aj dopĺňať, a tak si napríklad môžete zhromaždiť fotky z Vianoc od všetkých členov svojej rodiny.

https://www.youtube.com/watch?v=taxad270uvQ

Doteraz sa podobná funkcionalita dala využívať pri udalostiach v Google+. Pokiaľ ste sa pridali do nejakej udalosti a zapli režim zdieľania, všetky fotografie, ktoré ste urobili mobilom, sa zdieľali priamo do nej. Ako však všetci vieme, Google+ nie je tak populárnou službou ako Google Fotky, ktoré po novom umožňujú napríklad neobmedzené ukladanie fotografií do cloudu. Teší nás, že Google do svojich aplikácií prináša takéto funkčné novinky.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

11.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+