MojAndroid

Najnovšia verzia aplikácie Google Fit prináša niekoľko zaujímavých a praktických noviniek. Jednou z nich je napríklad Instant Insight, teda detailný prehľad o vašej aktivite v reálnom čase. Počas behu vám tak aplikácia napríklad ukáže priemerné tempo, rýchlosť, stúpanie, či prejdenú vzdialenosť. Google Fit sa tak približuje prepracovanejším fitness aplikáciám, čo nás rozhodne teší.

google-fit-1 google-fit-2 google-fit-3

Novinkou je aj monitorovanie silových tréningov. Priamo cez hodinky s Android Wear si viete merať počet klikov, brušákov a drepov, pričom sa tieto aktivity zarátajú do vášho denného programu a získate za ne body. Pre aktívne žijúcich ľudí a fitnessákov je zaujímavou aj nová funkcia pre monitorovanie diéty a spánku. Tu Google pridal podporu pre aplikácie MyFitnessPal, Fatsecret, Lifesum, či LoseIt a priamo vo vašom prehľade zobrazí aj dáta z týchto aplikácií. Navyše, nový Google Fit prináša aj podporu pre náramky Xiaomi Mi Band, Mi Band 1S, Sony Smartband 2 a hodinky Basis Peak, cez ktoré si môžete monitorovať váš spánok. Ide o jednu z najrozsiahlejších aktualizácií tejto aplikácie za posledné obdobie. Nová verzia Google Fit bude dostupná už v najbližších hodinách v obchode Play, prípadne ako aktualizácia priamo vo vašom Android zariadení.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCentral

21.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+