MojAndroid

Google Earth je mnohými veľmi frekventovane využívaný nástroj. Ponúka viacero skvelých funkcií, ktoré používateľov presvedčia prejsť z Google Máp práve na lokalitu Earth. Vďaka Google Earth podarilo objasniť príčinu zmiznutia muža z pred 22 rokov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Google Earth ako objasnenie

V novembri 1997 pán menom William Moldt opúšťal vo veku 40 rokov nočný klub. Na ďalší deň bol však už nanešťastie nezvestný a po celých 22 rokoch sa podarilo odhaliť príčinu jeho náhleho zmiznutia. Niekto si totiž v Earth priblížil pohľad na jazero na Floride. Po detailnejšom pohľade si daná osoba všimla, že v jazere sa nachádza vrak auta.

google earth auto nezvestny pan

Po analýze pozostatkov kostí sa potvrdilo, že ide o nebohého Williama Moldta. Hovorkyňa šerifa, ktorý sa prípadom zaoberá uviedla, že bývalý obyvateľ štvrte Grand Isles vo Wellingtone na Floride kontroloval okolie v aplikácii Google Earth. Ako sme už spomenuli, náhodné priblíženie ho priviedlo k šokujúcemu objavu.

google earth auto nezvestny muz

Zrejme šlo o nehodu

Bývalý obyvateľ kontaktoval súčasného majiteľa domu, ktorý za pomoci sondy potvrdil, že ide o biele auto na okraji rybníka za jeho domom. Národný systém pre nezvestné osoby tvrdí, že Moldt opustil nočný klub v novembri 1997, no predtým nepôsobil nijako podráždene či úzkostlivo.

Z klubu odišiel sám pred polnocou. The Guardian ďalej tvrdí, že taktiež zavolal svojej priateľke a povedal jej, že sa onedlho vráti domov. Z toho vyplýva, že s pravdepodobnosťou šlo o nešťastnú náhodu.

Náš tip
Google Earth Measure: Nová hračka pre nadšencov geografie
17.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+