MojAndroid

Goji Smart Lock je inteligentný zámok na dvere s príjemným dizajnom a patrí k zariadeniam, ktoré nesmú chýbať vo vybavení poriadnej automatizovanej domácnosti. Tento systém umožňuje na diaľku odomknúť alebo zamknúť dvere prostredníctvom bezdrôtovej technológie Wi-Fi, taktiež zaznamenáva všetky vstupy a informuje o tom vlastníka domu a dokáže poskytnúť jednorázové kódy pre návštevu. Hoci bezdrôtové zámky na dvere nie sú žiadnou novinkou, Goji Smart Lock by mohol spotrebiteľov presvedčiť práve svojim vynikajúcim dizajnom.

Goji Smart Lock

Inteligentný zámok Goji ponúka elegantný a moderný dizajn s konštrukciou z brúseného kovu. Modrý LED displej vás privíta vašim menom po tom, čo ho aktivujete. Displej taktiež zobrazuje aj stav zámku a tiež časy všetkých vstupov a odchodov. Má zabudovaný fotoaparát, ktorý sníma obraz pri každej aktivácií zámku a systém vám tieto fotografie. Tieto snímky, ako aj ostatné údaje zámku sú dostupné prostredníctvom mobilnej aplikácie na vašom smartfóne.

Goji Smart Lock je optimalizovaný pre použitie so smartfónom, no používatelia môžu tiež naprogramovať Bluetooth prívesky, ktoré budú môcť použiť pre zamknutie a odomknutie dverí, podobne ako funguje dialkové ovládanie na auto. Prívesky sú vhodné pre deti alebo iné osoby, ktoré zatiaľ nenosia smartfóny alebo ak si chcete ísť len zabehať a nechcete nosiť smartfón so sebou. Goji tiež prichádza s dvoma mechanickými kľúčmi v prípade, ak by ste ich potrebovali. Autori momentálne hľadajú zdroje financií pre podporu vývoja a masovej výroby, na populárnej stránke davového financovania Indiegogo. Jedno takéto zariadenie, spolu so štvoricou príveskov a dvojicou mechanických kľúčov si momentálne môžete zakúpiť príspevkom 235 amerických dolárov. Maloobchodná cena po spustení predaja bude 278 dolárov.

Zdroj: Indiegogo

19.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+