MojAndroid

Niektorí výrobcovia sa okrem svojich smartfónov musia starať aj o smart hodinky. Príkladne sa o ne stará Samsung, ktorý nezabúda ani na modely staré dva roky. Teraz ale novou aktualizáciou poteší majiteľov Galaxy Watch, Informoval o nej web Sammobile. Čo všetko teda obsahuje najnovší balíček?

Vylepšené sledovania plávania

Samsung Galaxy Watch patria vo svojej kategórii medzi najlepšie. Ponúkajú vydarený dizajn v dvoch veľkostiach, mnoho funkcií a aj svižný operačný systém Tizen. Medzi jeho prednosti takisto patrí vodeodolnosť podľa certifikátu IP68, čiže až do hĺbky 50 metrov.

V novej aktualizácii, ktorá nesie označenie R810XXU1CSG4, sa tak nachádza aj vylepšenie, ktoré poteší najmä plavcov. Konkrétne ide o vylepšené sledovanie plávania. Vzhľadom nato, že sú vhodné aj na plávanie sa nájde kopec plavcov, ktorí si pomocou nich chcú odmerať svoje výsledky. Samsung teda dbá na to, aby Galaxy Watch prinášali čo najpresnejšie výsledky.

Samsung Galaxy Watch

Vypnutá synchronizácia budíkov

Ďalšou zmenou je vypnutie synchronizácie budíkov. Keďže v minulosti zvykli chytré hodinky Samsung samé od seba kopírovať budíky zo smartfónu, mohlo sa stať, že vám ráno zvonili hodinky a mobil zvlášť. Ich vypínanie bolo tak dvakrát dlhšie a omnoho otravnejšie.

Vypnutie synchronizácie sa už osvedčilo v modeli Gear S3, preto ho teraz Samsung prináša aj pre Galaxy Watch. Celá aktualizácia by mala doraziť postupne aj ku nám. Jej veľkosť je len niečo vyše 15 MB.

Náš tip
Aktualizácia Samsung Galaxy Watch vylepšuje stabilitu Samsung Health

21.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+