MojAndroid

Aj keď sa spoločnosti Samsung na trhu smart hodiniek nedarí tak, ako jej konkurentovi americkej spoločnosti Apple s hodinkami Apple Watch, napriek tomu vydáva stále nové zaujímavé modely. Minulý rok prestavila spoločne s vlajkovou loďou Samsung Galaxy Note 9 smart hodinky Samsung Galaxy Watch. Tie tento rok dostali aj športovejšiu verziu Galaxy Watch Active. Prvý menovaný model pred pár týždňami obdržal aktualizáciu softvéru, ktorá priniesla používateľské prostredie One UI s novými funkciami. Teraz prichádza nová aktualizácia, ktorá sa zameriava na opravu chýb a stability.

Aktualizácia má označenie R800XXU1CSE1 a jej veľkosť je zhruba 11 MB. Jej hlavnou úlohou je zlepšiť stabilitu funkcií aplikácie Samsung Health, ktorá slúži k meraniu športových aktivít. Dostupnosť aktualizácie zistíte cez aplikáciu Galaxy Wearable vo vašom smartfóne v sekcii About Gear » Update Gear software. Momentálne je dostupná pre Wi-fi model a neskôr by sa mala objaviť aj na LTE verzii. Samsung Galaxy Watch využíva tak ako predošlé smart hodinky od spoločnosti Samsung operačný systém Tizen.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 dostáva aktualizáciu s nočným módom pre fotoaparát
18.6.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+