MojAndroid

Nedávno sme informovali o softvérovej aktualizácii hodiniek Samsung Galaxy Watch. Samsung Galaxy Watch Active 2 zatiaľ aktualizáciu nedostali. Tá sa začína šíriť až teraz. Zo strany Samsungu je to trochu nepochopiteľné, keďže Watch Active 2 je novší model. O dostupnosti aktualizácie informuje Sammobile.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Najnovšia aktualizácia prichádza s označením R820XXU1BTA1 a jej veľkosť je približne 20 MB. Čo sa noviniek týka, tu sa toho veľa neudialo. Samsung hovorí, že sa zlepšila stabilita. Aktualizácia by mala byť dostupná pre oba modely – 40 mm aj 44 mm. Je pravdepodobné, že aktualizácia so sebou prináša aj ostatné novinky, ktoré priniesla aktualizácia hodiniek Galaxy Watch.

Samsung Galaxy Watch Active 2 displej

Prvou krajinu, kde sa začala postupne šíriť, je Nemecko. V najbližších dňoch určite dorazí aj na slovenské zariadenia. Skontrolovať dostupnosť aktualizácie môžete priamo pomocou svojho smartfónu v aplikácii Galaxy Wearable.

Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Vyberáme lacné detské smart hodinky na Vianoce

9.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+