MojAndroid

Objavili sa uniknuté obrázky Samsung Galaxy Watch6 Classic, ktoré poskytujú pohľad na dizajn pripravovaných inteligentných hodiniek. Uniknuté obrázky ukazujú už známu estetiku, ktorá pripomína svojho predchodcu, Galaxy Watch 5. Hodinky s kruhovým displejom a otočným rámom si zachovávajú klasické dizajnové prvky, ktoré fanúšikovia Samsungu ocenia, informuje PhoneArena.

Návrh odhaľuje dve fyzické tlačidlá na pravej strane hodiniek, ktoré pravdepodobne slúžia ako ovládacie tlačidlá na jednoduchú navigáciu v ponukách a upozorneniach. Pod zariadením sa nachádza celý rad senzorov vrátane monitora srdcovej frekvencie a senzora saturácie krvi kyslíkom (SpO2), ktorý naznačuje vylepšené možnosti sledovania zdravia. Používatelia môžu očakávať presné monitorovanie srdcového tepu, sledovanie spánku a hlavne prehľad svojho zdravia.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic | Zdroj: PhoneArena

Fitness nadšenci ocenia komplexnú sadu režimov sledovania tréningu, ktoré podporujú aktivity ako beh, bicyklovanie a plávanie. Hodinky by mali dostať 1,5 palcový displej, čo im umožní konkurovať väčšine výrobcov. Špekuluje sa tiež o názve Galaxy Watch 6 Pro, no podľa odborníkov by len miatol zákazníkov.

Samsung čaká ťažký boj s konkurenciou

Očakáva sa, že inteligentné hodinky budú bežať na operačnom systéme WatchOS od Samsungu, čo zabezpečí plynulý a intuitívny používateľský zážitok. Zatiaľ čo konkrétne podrobnosti o výdrži batérie zostávajú nezverejnené, reputácia spoločnosti Samsung v oblasti efektívnej správy napájania naznačuje, že používatelia môžu očakávať rovnako dobrú životnosť batérie ako pri predchodcoch.

Celkovo uniknuté rendery Samsung Galaxy Watch 6 Classic naznačujú pokračovanie úspešného dizajnového jazyka značky. K Watch 6 Classic (alebo Watch 6 Pro) samozrejme pribudne aj „bežný“ model Galaxy Watch 6. Ten navrhli tak, aby zodpovedal cenovo výhodnej rodine Apple Watch SE bez otočného rámu, bez extra veľkej batérie a nezmenený celkový vonkajší vzhľad za posledných pár rokov.

Náš tip
Netflix obmedzuje zdieľanie účtu už aj u našich susedov

24.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+