MojAndroid

Samsung posunul termín príchodu beta verzie One UI 3.0 pre používateľov Galaxy S10 a Note 10, čo môže mať za následok neskorší príchod Androidu 11. Medzi problémy, ktoré za to vraj môžu je vybíjanie batérie a nestabilita systému. S touto informáciou prišiel portál AndroidAuthority.com.

Samsung Galaxy S10

Vysokopostavený manažér Samsungu požiadal používateľov, aby chvíľu počkali, pretože spoločnosť narazila na problémy pri vypúšťaní Androidu 11 pre Galaxy Note 10, pri testovanej vzorke v Južnej Kórei. Z jeho vyhlásení nie je zrejmé, aké konkrétne problémy môžu byť príčinou. Komunita používateľov sa však sťažovala na rýchle vybíjanie batérie a na pády aplikácií.

Samsung Galaxy S10 a Note 10 dostanú aktualizáciu neskôr

Presný termín vypustenia beta verzie Androidu 11 pre sériu Galaxy S10 a ďalšie modely s týmito problémami, nie je bližšie uvedený. Aktualizácia na One UI 3.0 prináša rôzne vylepšenia v porovnaní s predchádzajúcou verziou One UI 2.5. Ako napríklad modernizovaný panel s notifikáciami, možnosť zamknutia zariadenia pomocou dvojkliku na domovskej obrazovke a mnohé ďalšie.

Samsung Galaxy Note 10

Séria S10 a Note 10 prišla na trh s Androidom 9, a onedlho sa dočká stabilnej verzie Androidu 11. Tu však stále Samsung nekončí, práve naopak. Prisľúbená je trojročná podpora, a teda tieto zariadenia sa dočkajú aj Androidu 12 na prelome rokov 2021 a 2022.

Android 11 pripravujú aj ostatní výrobcovia. Pixel zariadenia ju dostali už pred pár mesiacmi. Zariadenia OnePlus vždy patria medzi prvých výrobcov. V blízkej budúcnosti môžeme očakávať, že sa pridajú aj ďalšie značky.

 

Náš tip
Samsung Galaxy A70 dostáva v Európe nadstavbu One UI 2.5
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+