MojAndroid

Séria Samsung Galaxy S24 bola prvou, ktorá priniesla v smartfónoch pokročilú umelú inteligenciu. Výrobca ju pomenoval Galaxy AI a exkluzívne mala byť dostupné najskôr pre trojicu top modelov a koncom marca prišli AI funkcie aj na vybrané staršie zariadenia. Informovali sme vás v tomto článku.

Prečítajte si:

Zakrúžkovať, vyhľadať, nájsť

Jednou z užitočných funkcií, ktoré využijete v každodennom živote, je Circle to Search with Google. Ide o pokročilé vyhľadávanie pomocou Googlu s presnými výsledkami. Stačí čokoľvek na displeji zakrúžkovať, prípadne kliknúť na obrázok a o sekundu vidíte na obrazovke výsledky aj s odkazom na web.

Ak sa vám páči nejaký produkt, ktorý vidíte, prípadne chcete zistiť, na čo sa pozeráte, aká je to pamiatka, alebo potrebujete vyhľadať telefónne číslo na webe, jednoducho viete získať informáciu za pár sekúnd.

Circle to Search
Circle to Search

Stačí podržať prst na spodnej lište, prstom alebo dotykovým perom S Pen zakrúžkovať konkrétnu vec, ktorú chcete vyhľadať, prípadne na ňu len ťuknúť a hotovo. Okamžite sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania.

Funkcia je známa z Google zariadení a je dobre, že sa dostala aj do ďalších smartfónov či tabletov. Vyhľadávanie čohokoľvek nebolo nikdy jednoduchšie.

Galaxy AI súčasťou One UI 6.1

Okrem smartfónov série Galaxy S24 sú funkcie Galaxy AI dostupné po poslednej veľkej aktualizácii One UI 6.1 aj pre smartfóny Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra, S23 FE, Z Flip5, Z Fold5 a tablety Galaxy Tab S9, S9+ a S9 Ultra.

Náš tip
Vlastníte smartfón série Galaxy S20? Samsung má pre vás dobrú správu

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+