MojAndroid

Pre mnohých majiteľov smartfónov, je dĺžka softvérovej podpory jedným z dôležitých parametrov pri výbere nového smartfónu. Samsung patrí k výrobcom, ktorí sa o svoje zariadenia príkladne starajú. Najmä o prémiové telefóny, no nezabúda ani na cenovo dostupné alebo staršie modely.

Prečítajte si:

Séria Galaxy S20 prišla s trojicou modelov vo februári 2020 a mala sľúbenú softvérovú podporu na štyri roky, takže dnes už mali byť smartfóny mimo záujem tímu, ktorý pripravuje aktualizácie. No na webe podpory Samsungu sa môžete presvedčiť, že majitelia série S20 sa ale o zraniteľnosť svojich smartfónov nemusia obávať.

Samsung Galaxy S20 predstavenie

Výrobca im aj naďalej bude posielať bezpečnostné záplaty, aj keď iba na štvrťročnej báze, a nie je zatiaľ isté dokedy. No vždy je to lepšie, než nič. Rad S20 neskôr doplnil aj cenovo dostupnejší Galaxy S20 FE (5G), ten prišiel na trh v septembri 2020, takže mu ešte beží štvorročná podpora.

Samsung na svojej stránke informuje, že bezpečnostné aktualizácie firmvéru budú zahŕňať opravy bezpečnostných problémov súvisiacich s operačným systémom Android, ktoré vydala spoločnosť Google, ako aj opravy bezpečnostných problémov špecifických pre spoločnosť Samsung.

Aktualizuje aj konkurencia:

Náš tip
Máte problém s ranným vstávaním? Tieto hodinky vám dajú elektrošok
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+