Fanúšikovia mobilných technológií a systému Android sa opäť stretli na obľúbenej akcii Orange Android Roadshow 2014 vo Zvolene. Všetci návštevníci si mohli vyskúšať novinky, ako je nová Sony Xperia Z3 a Z3 Compact, Samsung Galaxy Note 4 a Gear S, Lenovo Yoga Table 2 Pro alebo Lenovo Vibe Z2 Pro a samozrejme všetky najlepšie zariadenia od partnerov Creative, ESET, Lenovo, LG, Samsung alebo Sony. K dispozícii boli aj inteligentné okuliare Google Glass od Tatra Banky, ktoré si mohol každý vyskúšať na vlastnej koži. Zabavili sme sa aj v súťaži Orange GO 4 Fun: Sphero Race 4G a pochutnali sme si na Android muffinoch či energetických nápojoch Tiger. V závere sme samozrejme vyžrebovali víťazov hodnotných cien, ktorí si domov odniesli smartfón, navigácie alebo víkendovú jazdu autom Peugeot 308 s plnou nádržou. Účastníci Orange Android Roadshow si mohli vyskúšať aj 4G/LTE sieť od Orange. Spoločne sme tak prežili skvelý deň s Androidom.
Ďakujeme všetkým za účasť, výhercom ešte raz blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu Orange Android Roadshow.
Žrebovanie a výhercovia













































































































Výborná akcia no prezentácia SONY ma sklamala. LENOVO ma nadchlo oveľa viac aj napriek tomu že som pre kúpu SONY Xperia 3 už bol a som asi rozhodnutý. Darmo sila osobnosti a prezentácia, ktorá nebola čítaná z pripravených podkladov – klobúk dole LENOVO slušne napreduje
suhlasim, Lenovo prezentacia na vybornu. Lenovo slusne napreduje na pozicii smartphonov, ale na pozicii notebookov, workstation je uz dlhu dobu v popredi. Dedicstvo pocitacovej divizie IBM je citit…
Musim trochu obhajit Sony, nakolko viem, ze prednasku zabezpecoval kolega z CZ timu. Rasto Medved, ktory s nami chodi pravidelne, bol na inej Sony akcii v KE. Tolko vysvetlenie :-)
Mate veľmi krásnu „pani“ redaktorku alebo organizatorku, ani neviem… Už aj v Prešove som si hovoril že Wau aka krása, na tej hlavnej fotke prvá z hora vpravo :))
Účastníci Orange Android Roadshow si mohli byskúšať….. Nechcem byť zlý ale tam je chyba
Kto je ten prvý na fotke?
Nas androidko :)
Skoda, ze sa tento rok neodprezentovalo aj HTC, urcite by sa mali cim.
Inak ma pobavila prezentacia Orange, rychlosti asi 3strany za sekundu :)
Ďakujem, za dobrú akciu:-).
Dopĺňam, fotogalériu :-)