MojAndroid

Čo si budeme klamať, flossing má už našťastie časy svojej najväčšej slávy za sebou. To sa však nedá úplne tvrdiť o hre Fortnite, ktorá tento otravný tanečný krok preslávila. Táto multiplatformovka sa teší obrovskej fanúšikovskej základni a pochopiteľne je teda pravidelne zlepšovaná.

Návrat samuraja

Inak tomu nie je ani dnes, kedy Fortnite obdržal jeden z významnejších updatov. Ten okrem iného rozšíril ponuku Item Shopu o nové zaujímavé kúsky, ktorými môžu hráči vylepšiť svojho avatara. Do ponuky sa tentoraz dostalo viacero outfitov, zbraní, gliderov a ďalších nástrojov. Do obchodu sa opäť vrátili obľúbené samurajské obleky Hime a Musha, ktoré sú doprevádzané zbraňou Cat’s Claw a gliderom Purrfect. V prípade, že máte záujem o kompletnú samurajskú kolekciu, no nejaká z týchto súčastí vám zatiaľ chýba, teraz je ideálny čas na jej získanie.

S blížiacim sa letom sa však možno budete chcieť trochu schladiť, v čom vám dopomôže avatar Lil Whip-a. Tomu robí vo Fortnite obchode spoločnosť Ice Pop a Ice Cream Cruiser. K dispozícii je ešte zopár ďalších outfitov, ktoré sa však už predávajú samostatne a nie v kolekciách. Všetky novinky nájdete na obrázkoch vyššie alebo na tomto odkaze a netreba zabúdať, že je táto ponuka časovo obmedzená. Rozhodne ju teda neváhajte využiť.

Náš tip
Fortnite pre Android podporuje Bluetooth ovládače a 60 FPS na vybraných zariadeniach
10.5.2019
Zdroj: Androidcentral

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Dole Vodou

    “Mega” clanok na tento portal… Fakt “super”!

+