MojAndroid

Portál TechRadar informoval o tom, že medzi niektorých hráčov hry Fortnite sa dostal nový prieskum. Ten naznačuje, že spoločnosť Epic Games sa chystá pre svoju multiplayer hru Fortnite zaviesť predplatné.

Prieskum zdieľal na Twitteri používateľ FireMonkey, ktorý sa zameriava na Fortnite novinky. Jeho fanúšikovia dostali od Epic Games rovnakú alebo čiastočne pozmenenú verziu tohto prieskumu. Možnosť zavedenia predplatného prijali prekvapivo dobre a nevadilo by im mesačne platiť za bonusy v hre.

Predplatné hry Fortnite by sa pohybovalo od 5 do 18 dolárov mesačne

V prieskume sa spoločnosť pýtala hráčov, koľko by boli ochotní platiť za toto predplatné. Možnosti sa pohybovali od 5 až do 18 dolárov mesačne.

Zakúpením tohto predplatného by ste mesačne potenciálne získali 1 000 V-Bucks, Battle-pass a exkluzívne skiny.

Fortnite predplatné

Nie je to prvýkrát, čo spoločnosť Epic Games uvažuje o predplatnom

Zatiaľ sa nevie, či spoločnosť Epic Games naozaj spustí nejakú formu predplatného a za akých podmienok. Je však jasné, že nad niečím takým uvažuje už dlhšie. Minulý rok sa v súboroch hry objavili náznaky toho, že spoločnosť chce zaviesť Annual Pass. Tieto plány sa však nikdy neuskutočnili.

K danému prieskumu sa spoločnosť Epic Games odmietla vyjadriť.

Náš tip
Fortnite: Hra bola odstránená z Google Play, takto si ju stiahnete | Návod

13.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+