MojAndroid

Obľúbená čítačka RSS správ Feedly sa dočkala ďalšej väčšej aktualizácie na verziu s číselným označením 27. Tá prináša najmä integráciu služby Google Now, ktorá zaručí, že sa najviac čítané novinky z vašich RSS kanálov zašlú vždy ráno o 7:00 vo forme kariet do Google Now. Pre platiacich odoberateľov je novinkou aj power vyhľadávanie v mobile, ktoré autori v poslednej aktualizácii pridali. Okrem toho prináša Feedly v27 aj vylepšenú predikciu vyhľadávaných slov a automatického vypĺňania formulárov.

feedly-v27-1 feedly-v27-2 feedly-v27-3

Aktualizácia aplikácie sa pomaly uvoľňuje cez obchod Play, no ak sa vám nechce čakať, môžete si novú verziu Feedly nainštalovať pomocou nižšie priloženého APK súboru. Ak tak urobíte, boli by sme radi, aby ste nám v komentároch napísali, či ste v aplikácii nepostrehli aj iné novinky.

Feedly-v27.apk (10,24 MB)

Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

5.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+