MojAndroid

Na Facebooku nájdeme veľké množstvo stránok, ktoré organizujú rôzne súťaže. Zväčša však ide o známe mená väčších spoločností. Žiaľ, občas sa nájdu i organizácie, ktoré sľubujú krásne výhry, no nikto nič nedostane. A to aj napriek tomu, že sa do súťaže zapoja tisíce ľudí.

Sľubované nikto nedostal

Ďalšou stránkou, ktorá prevádzkuje tieto falošné súťaže, je OVELI.sk. Údajne má ísť o stránku so značkovým oblečením a doplnkami. Ich posledný príspevok však ukazuje súťaž o auto, do ktorej sa zapojilo cez 4,7 tisíc ľudí. Nechýbajú ani súťaže o rôzne kupóny do módnych obchodov, ktoré však taktiež nikto nevyhral.

Stránka s módnym oblečením ponúka ako výhru automobil

Jedno šťastie, že stránka svojich fanúšikov nijako neokradá. Dôležité je však vedieť, že by ste s touto stránkou nemali nijako prísť do kontaktu a do žiadnych z týchto súťaží sa nezapájajte. OVELI dalo palec nahor už cez 4 200 ľudí a sleduje ju cez 4 300 ľudí.

Náš tip
Ľudí na Facebooku sa snažila okradnúť stránka. Rozdávala podvodné výhry

24.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+