MojAndroid

Spoločnosť Facebook už dlhšie sľubuje pridanie možnosti vrátenia späť už odoslanej správy (jej vymazanie). Táto funkcia bola však doteraz na bode mrazu a nič iné okrem sľubov sa zatiaľ nekonalo. Teraz to vyzerá, že Facebook sa konečne pustil do testovania tejto funkcie. Určite sa už aj vám stalo, že ste odoslali nejakú správu a následne ste si to rozmysleli. Bohužiaľ, už bolo neskoro. Čo raz odošlete, späť už jednoducho nevrátite. Nepomôže ani vymazanie správy (ktoré možné je), príjemca ju aj tak dostane.

Máte 10 minút na vymazanie správy

Tento problém by mal byť touto novou funkciou vyriešený. Keď správu vymažete, vymaže sa aj z prijatých správ príjemcu. Ak chcete odoslanú správu vrátiť, jednoducho na nej podržíte prst a zobrazia sa dve možnosti. Tou prvou je vymazanie správy, to znamená, že správa bude vymazaná kompletne. Druhá možnosť zase odoslanú správu vymaže z príjemcových prijatých správ, no vy ju stále budete vidieť. Správu nebudete však môcť vymazať hocikedy, budete na to mať rovných 10 minút. Ak sa teda rozhodnete správu vymazať po danom časovom limite, príjemca ju aj napriek tomu uvidí.

Možno si poviete, že 10 minút nie je dostatočná doba na vymazanie správy, na druhú stranu je to určite lepšie, ako nič. Jednoducho si budete musieť zvyknúť na to, že správu vymažete len do 10 minút. Ak sa tak nestane a vymažete ju neskôr, z prijatých správ sa príjemcovi nevymaže a on ju aj napriek tomu uvidí.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Facebook Messenger prináša úplne nové rozhranie

8.11.2018
Zdroj: theverge.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+