MojAndroid

Facebook Messenger patrí dnes k najpoužívanejším komunikačným platformám. Denne ho používa už takmer miliarda ľudí, ktorí môžu benefitovať z funkcií, ktoré Messenger ponúka. Tie teraz Facebook rozširuje o možnosť skupinových volaní, ktoré budú pridané po najnovšej aktualizácii. Tú už začína sprístupňovať svojim používateľom.

Skupinové hovory podporujú volania až 50 ľudí súčasne, čím chce Facebook zaujať aj podnikových zákazníkov. Skupinové hovory sú častokrát vyžadované práve v pracovnom prostredí, prípadne pri práci na skupinových projektoch na univerzitách. Jedinou nevýhodou je, že Facebook Messenger zatiaľ stále nepodporuje videohovory, čo je niečo, čo konkurencia svojim používateľom už dávno ponúka. Myslíme si však, že bude len otázkou času, kedy pridá aj túto funkcionalitu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

21.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+