MojAndroid

Facebook do Messengeru pridáva ďalšie nové funkcie. Po novom už budete môcť k príspevkom pridávať reakcie, ktoré poznáme už aj z Facebooku a pribudne aj nová možnosť niekoho označiť.

Reakcie majú fungovať podobne ako v klasickej facebookovskej aplikácii. Každý príspevok, ktorý pridá druhá strana môžete v tomto prípade označiť niektorou z reakcií. Tie sa svojim prevedením trochu odlišujú. Účastníci rozhovoru budú môcť reakcie pridávať pomocou tlačidla. Ani v tomto prípade nebude chýbať počítadlo, ktoré zaznamená počet reakcií pridaných ku konkrétnemu riadku/riadkom textu.

Novinkou je tiež možnosť označiť priateľa v skupinovom  chate. Sami určite poznáte situácie, kedy ste pasívnym členok niektorej zo skupín, ktoré vytvorili vaši priatelia alebo kolegovia z práce. Tí teraz budú mať možnosť označiť vás priamo v komunikácii, vďaka čomu vám príde na zariadenie upozornenie a vy tak nepremeškáte dôležité oznámenia alebo otázky týkajúce sa priamo vašej osoby.

Kedy presne sa noviniek dočkáme v aplikácii na Androide je zatiaľ otázne. No veríme, že by to mohlo byť už v nasledovných dňoch. Nejde totižto o úplnú novinku. O tom, že Facebook testuje reakcie sme sa totiž zmienili už začiatkom mesiaca. Teraz sa zdá, že testovanie je u konca a čaká sa už len na celosvetové sprístupnenie noviniek.

Zdroj: theverge

 

24.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+