MojAndroid

Facebook prišiel s novými reakciami len minulý rok, no už teraz je jasné, že ich plánuje rozšíriť aj na ďalšie svoje služby. Tentokrát sa hovorí o Facebook Messengeri, ktorý ale reakcie zo sociálnej siete rozšíri aj o jednu novú – tlačidlo nepáči sa, resp. o dislike.

Podľa správy, ktorú na svojom webe publikoval Techcrunch, spoločnosť už novinku testuje. Fungovať to má tak, že účastníci konverzácie majú byť schopní k jednotlivým príspevkom pridať aj svoju reakciu. Urobiť tak budú môcť pomocou tlačidla vedľa textu, ktoré zobrazí ponuku reakcií. Ani tu nechýba počítadlo, ktoré bude zaznamenávať počet reakcií pridaných ku konkrétnemu riadku/riadkom textu.

facebook_messenger_reactions

Vždy testujeme nové cesty ako spraviť Messenger zábavnejším a interaktívnejším. Toto je malý test, v ktorom ľuďom umožníme zdieľať svoje pocity k správam pomocou emoji.” Týmito slovami, Facebook potvrdil testovanie novinky.

To, kedy by sa mohli reakcie vo Facebook Messengeri objaviť zatiaľ nie je známe. Facebook zvykne svoje novinky najskôr otestovať na malej skupine ľudí a až neskôr, ak sa osvedčia, ich sprístupní aj širokej verejnosti.

Zdroj: theverge

6.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+