MojAndroid

Motorola Moto X je skutočná a jej predstavenie sa už veľmi rýchlo blíži. Doteraz sme ju mohli vidieť na niekoľkých nie príliš kvalitných fotografiách, dnes však prichádzajú nové snímky vo vysokom rozlíšení. V čom sú výnimočné? S bielou verziou Motoroly Moto X je na nich zachytený výkonný predseda spoločnosti Google Eric Schmidt!

07/11/2013 Sun Valley Allen and Company Conference

Eric Schmidt telefonuje s Motorolou Moto X

Na záberoch je zreteľne vidieť zadný kryt smartfónu, na ktorom je viditeľný bodkovaný vzor. To by mohlo odpovedať špekuláciam o tom, že Motorola svojim zákazníkom umožní pri kúpe smartfónu nielen výber z niekoľkých farebných variantov, ale napríklad aj vygravírovanie vlastného textu – môžno aj vzoru celého zadného krytu? Každopádne, Moto X v rukách Schmidta by mohla naznačovať, že predstavenie telefónu už nie je ďaleko. Podľa zahraničného portálu Phonearena, sa má u amerického operátora Verizon začať predávať od 23. augusta.

Náš tip
Prečítajte si všetko o Motorole Moto X

07/11/2013 Sun Valley Allen and Company Conference

 

12.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+