MojAndroid

Po tom, ako Huawei Mate 10 Pro získal aktualizáciu na Android 9.0, ďalším v poradí v Európe je zariadenie Honor View 10. Mnoho nových funkcií a zmien je prítomných v poslednom builde 9.0.0.108 systému EMUI 9. Pred pár týždňami dostal Honor View 10 aj aktualizáciu s GPU Turbo, čo viedlo k zlepšeniu herných zážitkov až o 60 %.

Aktualizácia bude uvoľňovaná postupne

Nový EMUI 9 založený na Androide 9.0 bude obsahovať mnoho noviniek v oblasti používateľského rozhrania. Honor “spojazdnil” EMUI 9.0 už aj pre displeje so zárezom. Ďalšie nové funkcie zahŕňajú napríklad ovládanie gestami, manuálny výber tém, tzv. rýchle nastavenia UI, adaptívny jas a mnohé ďalšie.

Aktualizácia bude spustená postupne pre rôzne varianty Honor View 10. Najprv bude dostupná iba pre malé množstvo používateľov, po úspešnom schválení aj pre širšie spektrum používateľov.

Ak vlastníte Honor View 10, môžete si dostupnosť aktualizácie skontrolovať manuálne. V Nastaveniach je potreba zvoliť možnosť O telefóne. Pri kliknutí na Aktualizácie systému zistíme, či je aktualizácia dostupná. Odporúča sa mať pred aktualizovaním svoj smartfón nabitý aspoň na 70%, aby sa predišlo akýmkoľvek chybám. Tiež je radšej potreba zálohovať svoje osobné dáta, ktoré by mohli byť počas aktualizácie zo zariadenia odstránené.

Aktualizované

Od nášho čitateľa MoBo06 sme dostali informáciu, že aktualizácia je dostupná už aj na Slovensku. Už ste ju dostali? O vaše dojmy sa môžete podeliť v diskusii pod článkom.

Za tip ďakujeme čitateľovi MoBo06.

Náš tip
Aktualizácia na EMUI 9 beta s Androidom 9.0 Pie je tu. Zatiaľ pre tieto zariadenia

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.1.2019
Zdroj: gizmochina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+