MojAndroid

Začiatkom roka vydala spoločnosť EasilyDo novú mailovú aplikáciu pre operačný systém Android. Aplikácia Email bola silne inšpirovaná titulom Inbox z dielne spoločnosti Google a priniesla rovnaké inteligentné funkcie triedenia pošty, sledovania balíkov a funkcií spojených s cestovaním, avšak na účtoch tretích strán. Odpadlo tak obmedzenie pre používanie účtu Google. Teraz táto spoločnosť mení svoje meno na Edison a svoju mailovú aplikáciu premenovala na titul Edison Mail. 

Okrem nového mena prichádzajú aj nové funkcie

Náš tip
Inbox prináša prioritné upozornenia vybranej skupine používateľov

Okrem snahy o “rebranding” prichádzajú do služby Edison Mail aj dve nové funkcie vo forme inteligentných odpovedí a bezpečnostného asistenta. Prvá funkcia nie je zatiaľ plnohodnotne dostupná pre Android. Poskytuje iba vopred určené rýchle odpovede založené na kontexte daného e-mailu. Bezpečnostný asistent je užitočnou funkciou, pretože vás napríklad informuje, ak bol váš účet zablokovaný. Aktuálne nie sú známe podrobnosti tejto technológie, avšak informácie a tiež varovania v súvislosti s bezpečnosťou sú stále vítané.

Náš tip
Google prináša inteligentné odpovede aj do aplikácie Gmail pre Android a iOS | Google I/O 2017

Aktualizácia aplikácie Edison Mail je v súčasnosti dostupná v Obchode Play. Ak chcete túto aplikáciu vyskúšať, môžete si ju stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Používate aplikáciu Inbox? Využili by ste jej funkcie aj v prípade účtov tretích strán? Nainštalovali by ste si aplikáciu Edison Mail? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

29.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+