MojAndroid

Google okrem svojho tradičného e-mailového klienta Gmail ponúka už nejaký čas aj alternatívnu voľbu Inbox. Tento klient je v niektorých smeroch inteligentnejší a ponúka zaujímavé funkcie určené na filtrovanie e-mailov a aj neskoršiu prácu s nimi. Niektorí používatelia teraz registrujú nové prioritné upozornenia, ktoré si môžu v aplikácii zapnúť.

Náš tip
Inbox od Google bude odteraz vyhľadávať oveľa inteligentnejšie

Čo je priorita pre Inbox?

Táto funkcia je ale zatiaľ veľmi záhadná. K dispozícii ju má iba skupina zrejme náhodne vybraných testerov. Zatiaľ nie je známy žiaden spôsob, ako ju natvrdo dostať na svoje zariadenie, a tak môžete iba dúfať, že sa aj vy ocitnete v tomto výbere.

Okrem toho nie je zrejmé ani to, ako novinka funguje. Malo by ísť o ďalší filter, vďaka ktorému budete upozornení iba na skutočne dôležité e-maily. Aj tí používatelia, ktorí majú funkciu dostupnú, nemajú k dispozícii žiadne dodatočné nastavenia, ako toto filtrovanie prispôsobiť.

Dostupnosť je otázna

Ďalšou záhadou je fakt, že nie je zrejmé ani to, či je novinka súčasťou aktualizácie z obchodu Play alebo bola aktivovaná na strane serveru. Zrejme ani nemusíme dodávať, že o oficiálnej dostupnosti nie sú k dispozícii žiadne ďalšie informácie. Vzhľadom na to, že ju už niektorí používatelia vidia, môžeme predpokladať, že nebudeme musieť čakať dlho. Zatiaľ ale môžete vyskúšať všetky ostatné užitočné funkcie aplikácie Inbox, ak ste tak ešte nespravili. Pomôže vám aj widget pod článkom.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police via Android Authority

11.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+