MojAndroid

Jednou z hlavných funkcií aplikácie Inbox z dielne spoločnosti Google bol príchod inteligentných odpovedí. Algoritmy pre strojové učenie od spoločnosti Google vám jednoducho po zhliadnutí prijatého emailu navrhli krátke odpovede ako “Áno, súhlasím/Áno, ďakujem/Pracujem na tom.” Doteraz bola táto funkcia výsadou aplikácií Inbox a Allo Messenger. Teraz spoločnosť Google oznámila príchod inteligentných odpovedí aj do aplikácie Gmail pre Android a iOS.

Náš tip
Google Assistant konečne podporuje textové zadávanie príkazov | Google I/O 2017

V novej verzii aplikácie Gmail dostanete v prípade prijatej mailovej správy na výber z troch možností rýchlej inteligentnej odpovede v dolnej časti obrazovky. K dispozícii je tiež možnosť začať vašu odpoveď ponúknutým inteligentným návrhom a potom tento návrh upraviť či pridať do danej správy ďalší text. Funkcia ponúkla najmä v aplikácii Inbox pomerne dobrú spoľahlivosť. Rovnaká kvalita prevedenia sa očakáva aj pre aplikáciu Gmail.

Náš tip
Google Lens spraví z fotoaparátu inteligentného pomocníka | Google I/O 2017

Nová aktualizácia by mala byť dostupná celosvetovo zatiaľ s podporou anglického jazyka. Podpora španielskeho jazyka príde už v najbližších týždňoch. Aký máte názor na novú funkcionalitu v rámci aplikácie Gmail? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: techcrunch

17.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+