MojAndroid

Google takmer 3 mesiace po oficiálnom predstavení spustil aplikáciu Duo. Ide o naozaj výborne spracovanú aplikáciu, ktorá umožňuje používateľom medzi sebou vykonávať videohovory po stlačení jediného tlačidla. Podľa nás ide o priamu konkurenciu pre Facetime, aj keď vieme, že Google videohovory ponúkal už aj v službe Hangouts. Dnes nás ale veľmi potešila správa o tom, že Duo dostane aj čisto hlasové hovory.

duo

So svojimi známymi a rodinou si tak budeme môcť v prípade zlého signálu volať aj bez videa. Vďaka jednoduchosti tejto aplikácie má Duo potenciál úplne nahradiť hlasové hovory cez operátorov, však dnes má takmer každý z nás aspoň základný internetový balík alebo je často pripojený k Wi-Fi. Amit Fulay, produktový riaditeľ pre komunikácie v Googli, potvrdil, že túto novinku môžeme v službe Duo očakávať “čoskoro”. To ale znamená, že sa jej dočkáme buď do niekoľkých týždňov, alebo na prelome rokov.

Náš tip
Google sprístupnil aplikáciu Duo na Androide aj iOS. Prináša videohovory pre dvoch | APK

Správa o tejto novinke nás ale úprimne potešila a tešíme sa na to, keď Google túto funkciu implementuje do svojej služby. Ak ste si Duo ešte nevyskúšali, nainštalujte si ho pomocou APK súboru, ktorý nájdete v našom článku. Služba by čoskoro mala byť dostupná aj oficiálnou cestou v obchode Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: +AmitFulay

18.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+