MojAndroid

Telekom prináša jarnú ponuku Happy, v ktorej môžete získať druhý 4G smartfón ako darček. Ako na to? 2.marca 2015 odštartuje jarnú kampaň na Happy paušály, kde si budete môcť za cenu jedného zariadenia zobrať dve, alebo získať kupón so zľavou. Máte teda na výber z troch možností:

1. 4G smartfón Sony Xperia ako darček
Prvou kombináciou je kúpa 4G smartfónu Sony Xperia M2 ku ktorému získate Sony Xperia E3. Za cenu Xperia M2 k Happy paušálu tak získate až dva smartfóny Sony Xperia.

2. 4G smartfón LG k tabletu ako darček
V rámci druhej ponuky môžete získať k jednému paušálu s tabletom aj smartfón. K dispozícii je kombinácia 4G modelov LG G Pad 8.0 – LG F60. Cena sa pri tejto dvojici odvíja od mesačných poplatkov za tablet. Zákazník tak k paušálu Happy zaplatí za LG G Pad 8.0 a smartfón F60 dostane ako darček. Súčasťou tejto kombinácie je aj druhá SIM karta so zdieľaním dát k paušálu Happy po dobu 3 mesiacov zadarmo.

3. Hardvérový kupón ako darček pre ostatných
V prípade, že vás nezaujala ani jedna z predošlých dvoch možností, popri aktivácii alebo predĺžení služby s telefónom získa kupón na ďalšie zariadenie podľa svojho výberu. Výška kupónu sa pritom odvíja od jeho použitia. Ak si zákazník zvolí k druhému telefónu aj paušál Happy, potom bude mať zľava hodnotu 100 eur. Ak si vezme druhý telefón bez paušálu, získa zľavu 50 eur na ďalší výber v portfóliu.

Magio GO Plus na 3 mesiace zdarma
Je tu však aj ďalší bonus – na všetky aktivácie a prolongácie v jarnej kampani získajú zákazníci aplikáciu Magio GO Plus na 3 mesiace zdarma. Využijú tak nielen svoj nový telefón alebo tablet, ale tiež si otestujú mobilnú TV aj s archívom od Telekomu v najvyššej kvalite na 4G sieti.

telekom magenta-1

telekom magenta-2

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+