MojAndroid

Majitelia zariadení iPhone a iPad si v minulom roku mohli začať užívať vynikajúcu hru Downwell. Používatelia zariadení so systémom Android si na ňu museli počkať skutočne dlho, no nakoniec sa dočkali. Titul konečne prichádza aj do obchodu Play a sľubuje taký fantastický herný zážitok, ako na platforme iOS.

Hra kombinuje jednoduché ovládanie, špeciálne vytvorené pre zariadenia s dotykovou obrazovkou, s tradičnou pixelovou grafikou a množstvom zaujímavých možností. V hre sa ocitnete v roli mladého chlapca, ktorý sa pustil dolu hlbokou studňou, kde objavuje množstvo užitočných pomôcok, ale aj nepriateľov a prekážok. K dispozícii sú aj špeciálne obchody, kde je možné nakúpiť si rôzne vylepšenia, ktoré pomôžu získať skúsenosti a dosiahnuť vyššiu hernú úroveň.

Downwell-1 Downwell-2 Downwell-3

Každé herné kolo je automaticky generované v priebehu hrania, a tak máte istotu, že žiaden pokus nebude rovnaký ako ten predošlý. Bez ohľadu na to, ako dlho budete hru hrať, sa vždy ocitnete v nových situáciách a momentoch, vďaka čomu je postarané o množstvo hodín zábavy a napätia. Okrem klasickej grafiky ponúka hra aj zaujímavý zvuk a hudbu, vďaka čomu je zážitok z hrania kompletný. Aplikácia je už teraz dostupná v obchode Play za 3,22 EUR. Toto je ale konečná suma, ktorú za aplikáciu zaplatíte, keďže tu nenájdete žiadne ďalšie mikrotransakcie. Ak nie ste presvedčení, že hra stojí za túto sumu peňazí, môžete ju vyskúšať a v priebehu dvoch hodín bez udania dôvodu vrátiť v obchode Play.

Verzia: 1.0.74
Pôvodná cena: 3,09 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.0.74
Pôvodná cena: 3,09 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Zdroj: The Verge

29.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+