MojAndroid

Novákovci majú za sebou rušné mesiace. Po dovolenke plnej nepríjemností nasledovala nehoda otca rodiny, Adama. Ako by toho nebolo málo, jedno z detí znovu ochorelo. Tentokrát je to malý Filipko, s ktorým majú obaja rodičia naplánovanú prehliadku u obvodného lekára.

Informácie o liekoch priamo v aplikácii

Tentokrát sa už Novákovci pripravili a nezabudli na Filipkovu kartu poistenca. Hoci vedeli, že v aplikácii Dôvera majú jej plnohodnotnú náhradu, predsa len vzali so sebou aj klasickú kartičku. Vyšetrenie ukázalo, že Filipko bude musieť chorobu vyležať a bude musieť brať aj antibiotiká.

Funkcia Zdravotná karta v aplikácii Dôvera ponúka množstvo užitočných informácií, ktoré by inak bolo potrebné zisťovať z klasickej papierovej zdravotnej karty na rôznych miestach od rôznych doktorov. Tu presne vidíte, kedy ste podstúpili aké vyšetrenie a u akého lekára, nájdete tu aj informácie o prípadných hospitalizáciách či zdravotných úkonoch a aj informácie o predpísaných liekoch či o tom, ako sa znesú s inými liekmi a koľko za ne zaplatila vaša zdravotná poisťovňa. Ide tak o oveľa inteligentnejšiu zdravotnú kartu oproti tej, na akú sme zvyknutí a najlepšie na tom je, že sa v prípade potreby nemusíte prehrabávať v spise s papiermi, ale pomôže vám šikovná aplikácia.

Hľadáte najbližšie odberné miesto? Aplikácia Dôvera má odpoveď

Na druhý deň ale stará mama Ružena zistila, že si zabudla predpísať jedny lieky, ktoré berie pravidelne. Adam ju tak znovu musel vziať na polikliniku, no už dopredu si prichystal program, ktorým chcel vyplniť čakanie na starkú. V aplikácii Dôvera našiel okolité odberné miesta a rozhodol sa, že pôjde darovať krv. Kým Ružena čakala na lekára a vybrala si lieky v lekárni, Adam absolvoval odber. Keďže tak spravil už 20-krát, už čoskoro sa bude tešiť zo striebornej plakety.

Aplikácia zdravotnej poisťovne Dôvera v sebe toho ukrýva ešte oveľa viac. Okrem prehľadu predpísaných liekov s informáciami o nich či mapy odberných miest tu nájdete aj množstvo ďalších užitočných funkcií, ktoré sme opísali v predchádzajúcich článkoch. Aplikáciu môžete vyskúšať aj prostredníctvom odkazu nižšie. Niektoré jej funkcie, ako napríklad mapu najbližších lekární či odberných miest, môžu využívať všetci používatelia. Jej plný potenciál však ocenia iba poistenci zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorí môžu prostredníctvom nej napríklad aj platiť poistné.

Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

31.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+