MojAndroid

Smartfóny dnes využívame skutočne na všetko. Komunikujeme cez ne s našimi najbližšími, získavame nimi množstvo informácií, vybavujeme dôležité úlohy, no zároveň sa s nimi vieme zabaviť či dokonca niečo nové naučiť. Skrátka, ide o neoddeliteľnú súčasť našich životov. Stále ale existujú veci, ktoré vieme vybaviť iba osobne, či telefonicky alebo cez počítač. Komu by sa ale chcelo stále zapínať notebook, keď telefón máme stále pri sebe? Nebolo by skvelé, keby existuje aplikácia skutočne na všetko? Dnes vám predstavíme rodinku Adama Nováka, ktorá využíva inteligentné zariadenia všade, kde je to možné.

Nikto dnes nemá času nazvyš

Adam je 32-ročný živnostník. Veľa času trávi v práci, prípadne na služobných cestách. K svojej práci potrebuje počítač, no sám zistil, že množstvo vybavovačiek zvládne aj cez svoj telefón. Používa ho na komunikáciu s klientmi, prezeranie nových ponúk a návrhov a ak mu zvýši čas, rád si na ňom pozrie aj video na obľúbenom YouTube kanáli pre domácich majstrov.

Adam má manželku Natáliu a dve deti – maličká Ema má iba niečo vyše roka a starší Filip akurát začal chodiť do školy. V spoločnej domácnosti s nimi ešte býva Adamova mama, starká Ruženka. Natália je aktuálne na materskej dovolenke s Emou, no popri tom sa stíha starať o domácnosť, s čím jej pomáha starká Ruženka.

Samozrejme, v mladej rodine nechýbajú inteligentné zariadenia na každom kroku. Tablet v kuchyni je plný zaujímavých receptov, no zároveň aj animovaných rozprávok a náučných aplikácií pre malého Filipka. Rodina tiež využíva tablet či smartfón na platby účtov, správu svojich financií a mnohé ďalšie aktivity. Je to oveľa rýchlejšie, ako keby mali všetko vybavovať osobne či cez počítač, ktorý skoro vôbec nezapínajú. Na takéto pohodlie si už zvykli a najmä im to šetrí množstvo času, ktorého nemajú nazvyš. Adam je celý deň v robote, Natália má zasa plné ruky práce s deťmi a domácnosťou. Je preto logické, že si chcú aj trošku oddýchnuť.

Dovolenka aj s poistením prostredníctvom smartfónu

Vzhľadom na vek malých detí sa Adam s Natáliou rozhodnú, že tohtoročnú dovolenku strávia na Slovensku. V lete ju už nestihli, no september bude ideálny – príjemné počasie a menej ľudí na cestách. Ako všetko ostatné, aj dovolenku Adam nájde a rovno aj objedná cez telefón.

 

V deň, keď má mladá rodinka odísť za vytúženým oddychom, si Adam uvedomí, na čo zabudol – poistenie. Keďže je živnostník, platí si ho sám a nepamätá sa, či ho stihol zaplatiť aj tento mesiac. Našťastie, v telefóne má aplikáciu Dôvera. Práve v tejto zdravotnej poisťovni je poistený on aj celá jeho rodina. Stačí niekoľko kliknutí a vie, že na zaplatenie poistného skutočne zabudol, no vďaka aplikácii Dôvera to môže napraviť priamo z pohodlia svojho smartfónu. Pár ďalších klikov a rodinka môže vyraziť.

Aplikácia Dôvera pomôže živnostníkom aj bežným zamestnancom

Vďaka aplikácii zdravotnej poisťovne Dôvera má každý poistenec prehľad o svojich platbách poistného. Či už sa jedná o klasických zamestnancov, ktorí si takto môžu skontrolovať, či za nich zamestnávateľ pravidelne odvádza poplatky do zdravotnej poisťovne, alebo samostatne zárobkovo činné osoby, ktoré majú prehľad o svojich platbách. Ak náhodou na platbu zabudnete, jednoducho to môžete napraviť priamo z prostredia aplikácie. Nemusíte nikam volať, nič zisťovať – stačí vám užitočná a bezpečná aplikácia Dôvera.

Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
11.9.2017
 • =_=

  Chápem že aj vy musíte z niečoho žiť ale toto je trochu prehnané si myslím vôbec sa to nehodí na takýto web.

  • Dreamer

   To je nova moda, clickbait krizeny “skrytou” reklamou, len tak dalej, jednu stranku s podobnymi praktikami som uz opustil, tak nech sa zamyslia, na co im bude takato trapna reklama, ked nedostanu ani klasicku, lebo nebudu mat navstevnost.

   Ved nech to je clanok, nech to zdielaju na FB, ale nech je nazov “Aplikácia Dôvera pomôže živnostníkom aj bežným zamestnancom” a koho to ma oslovit, tak to oslovi, ale takto jednorazovo zarobia drobne na klikoch a stratia trvalo vernych navstevnikov.

  • Mačacia Hlava

   Presne tak, taketo clanky aj mna odradzaju

 • Tomas

  hrozne

 • Andrej Kubiš

  Tak toto bolo to najtrápnejšie, čo ste kedy spravili

 • Richie442

  Nach, ja to chápem. AdSense nie je prča a takéto reklamy platia lepšie. Neviem, či je autorom Dôvera alebo je len zadávateľ, no ktokoľvek písal tento skvost, nikdy nenapísal jediný technologický článok.

  Ktokoľvek si vydupkal tento formát, mal by dostať padáka. Ak je reklama stručná, priama a pripomína informáciu o produkte, dokáže ju zniesť hocikto. Omáčky patria do školy na sloh.

 • Parki

  Tak za toto vážená redakcia opäť zapínam AdBlock, nechápem čo sa to s vami porobilo… :-/

 • SimSon

  Jdu blejt, velebnosti!

 • Pingback: Najlepšie natívne články na MojAndroid.sk, ktoré sme pripravili v roku 2017 | AndroidKomunita()

+