MojAndroid

Určite mnohí z vás netrpezlivo čakajú kedy dostanú update na Android 2.3 Gingerbread. Majitelia telefónov Samsung Galaxy S sa po dlhom čakaní na verziu 2.2 Froyo možno dočkajú v nasledujúcich týždňoch aj aktualizácie na verziu 2.3.

Táto správa sa objavila na Twitteri a viacerých zahraničných internetových portáloch, s odvolaním na informácie, ktoré vraj prenikli z nemeckej pobočky Samsungu. Oficiálne nie je nič potvrdené, ale musíme prihliadnuť na to, že Samsung mal vďaka výrobe telefónu Nexusu S medzi prvými prístup k najnovším vývojárskym nástrojom od Googlu.

Týmto rýchlym updatom na Gingerbread by si Samsung určite šplhol u všetkých majiteľov ich telefónov. Však určite aj mnohých z vás už omrzelo dlhé čakanie na nové aktualizácie pre svoj telefón nech je akejkoľvek značky, a postoj výrobcov k atualizáciám môže byť pre vás rozhodujúcim faktorom pri kúpe ďalšieho Android telefónu.

 

28.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+