MojAndroid

Ak ste štastnými majiteľmi smartfónov s Androidom 7.0 a vyššie, tak vás určite prekvapilo, že ste v notifikačnej lište nenašli ikonku s časovým limitom obrazovky, ktorý by ste zmenili jediným dotykom. Dobrou správou ale je, že XDA komunita vytvorila vlastné alternatívne riešenie, ktorým vrátite túto funkciu späť.

Užívateľ menom moraleja39 vytvoril aplikáciu, ktorá vráti časový limit obrazovky späť do notifikačnej lišty vo forme dlaždice rýchlych nastavení. Nespornou výhodou je, že samotná aplikácia vám nezaberie veľa miesta, po nainštalovaní si ukrojí len 100 kB z vašej pamäte, čo nie je tak zlé.

Samozrejme, aplikácia bude vyžadovať povolenia, aby ste mohli meniť systémové nastavenia. Menšou nevýhodou môže byť, že aplikácia je zatiaľ len v dvoch jazykoch – angličtina a španielčina. Ako vyzerá používanie v praxi, si môžete pozrieť v screenshotoch nižšie.

http-i.imgur.compmLBD6c http-i.imgur.comKTtykup

Prikladáme aj odkaz na .apk súbor, ktorý si môžete stiahnuť kliknutím na tento link.

Zdroj: XDA

17.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+