MojAndroid

Obľúbená streamovacia platforma Disney+ ide v šľapajách konkurencie, Netflixu. Zakáže zdieľanie hesla od rovnakého účtu medzi inými používateľmi. Informuje o tom portál Android Central.

Disney+ bude účtovať dodatočné poplatky za zdieľanie účtov

Zmeny by mali najskôr nastať v Kanade. Firma mala údajne poslať e-maily svojim predplatiteľom, ktoré informujú o tejto skutočnosti. Zdieľanie hesiel pre účel využívania jedného účtu viacerými ľuďmi už naďalej nebude možné. Disney+ od 1. novembra bude používateľom, ktorí svoj účet zdieľajú ďalším ľuďom z inej domácnosti, účtovať dodatočné poplatky.

disney plus
Disney+ | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Disney+ predplatné

Ide o aktualizáciu podmienok používania, s ktorou budú musieť pravdepodobne súhlasiť neskôr aj používatelia z ďalších krajín. Nie je to zatiaľ potvrdené, no predplatitelia Disney+ by sa na to mali prinajlepšom čím skôr pripraviť. A ktorú streamovaciu platformu si aktuálne predplácate vy? Konkurenciou je už spomínaný Netflix, HBO Max či SkyShowtime. Za zmienku stoja aj miestni hráči ako VOYO alebo JOJ play.

Náš tip
iPhone 15 Pro má problémy s prehrievaním. V porovnaní s Android konkurenciou skončil najhoršie
28.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+