MojAndroid

ČSOB Poisťovňa si pripísala ďalší úspech. V prestížnom hodnotení týždenníka Trend sa umiestnila na druhej priečke v kategórii Poisťovňa roka 2017. V súťaži sa oceňujú spoločnosti a podnikatelia za mimoriadne podnikateľské úspechy.

Náš tip
Novinka v aplikácii ČSOB SmartBanking uľahčí skenovanie PDF faktúr | VIDEO
Náš tip
ČSOB radí, na čo netreba pred cestou do zahraničia zabudnúť

ČSOB Poisťovňa

„Vynikajúce hospodárske výsledky, kľúčové pri hodnotení a umiestnení v rebríčku, sú navzájom späté s dôverou klientov. To prvé totiž nie je možné dosiahnuť bez toho druhého. V uplynulých mesiacoch sme pre zákazníkov priniesli viacero digitálnych riešení pre zvýšenie ich komfortu, no zároveň v tomto prístupe zohráva kľúčovú úlohu aj ľudský faktor,” – uviedol Martin Daller, generálny riaditeľ ČSOB Poisťovne.

 

“Preto patrí moje poďakovanie všetkým kolegom, ktorí sa na skvelých výsledkoch dlhodobo podieľajú, a to nie len v rámci poisťovne, ale naprieč celou skupinou ČSOB, vďaka ktorej je ponuka riešení pre zákazníkov komplexná, ako aj viazaným agentom,“ – pokračuje Martin Daller, generálny riaditeľ ČSOB Poisťovne.

Náš tip
Novinky v ČSOB SmartBanking zjednodušujú platby aj prístup k peniazom
Náš tip
ČSOB prináša klientom nové možnosti pre uľahčenie ich podnikania

ČSOB Poisťovňa sa umiestňuje v rebríčku TREND TOP medzi tromi najúspešnejšími poisťovňami pravidelne už šesť rokov po sebe. V roku 2012 sa umiestnila na bronzovej priečke a po ďalšie štyri roky si odniesla prvenstvo.

Zdroj: tlačová správa

23.11.2017
  • LaBrie

    Prosil by som vysvetlenie, co ma poistovna spolocne s androidom….alebo zeby sponzor?

    • guest

      niekto musi sponzorovat stranku, ked vsetci maju adblocker

+