MojAndroid

Mobilná aplikácia ČSOB SmartBanking prichádza na pohľad s nenápadnou inováciou, ktorá má však veľké ambície. Bude súperiť so zaužívaným vytláčaním faktúr či so skenovaním faktúr z displeja. Ide o novinku s názvom Skener PDF faktúr, ktorý pracuje s náhľadovým oknom (priezorom) a automatizuje proces platenia faktúry.

Partnerom tohto videa je ČSOB banka

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Postup skenovania s PDF skenerom je úplne jednoduchý. Faktúru, ktorá vám prišla na mail, otvoríte pomocou aplikácie ČSOB Smartbanking. Tu sa vám zobrazí faktúra a spolu s ňou aj vyhľadávacie okno, teda priezor. Doňho napasujete potrebné platobné údaje ako je číslo účtu, variabilný symbol a sumu, ktorú je potrebné uhradiť. Appka si od vás automaticky vyžiada autorizáciu na vstup, a potom platbu potvrdíte PINom, prípadne odtlačkom prsta. A to je všetko. Vaša faktúra je uhradená. Viac sa už dozviete v našom videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+