MojAndroid

Do ponuky operátora Telekom prichádza značka Coolpad so smartfónom Modena. Ten sa bude dodávať v spoločnom balení s powerbankou Coolpad Big Boy vo farbe Champagne. Smartfón Coolpad Modena spolu s Big Boy bude od paušálu Happy M ponúkaný za symbolickú sumu 1 euro. Coolpad Modena bude dostupný aj pre nižšie paušály, pričom spolu s paušálom Happy S bude ponúkaný za akontáciu 9 eur a príplatok 4 eurá, resp. v prípade paušálu Happy XS za akontáciu 19 eur a príplatok 4 eurá. V prípade, že sa zákazníci rozhodnú kúpiť si Coolpad Modena za plnú cenu, tento model ich bude stáť 149 eur.

coolpad-photo (8)

Náš tip
RECENZIA | Coolpad Modena – plný prekvapení

Coolpad Big Boy je silná powerbanka s kapacitou 10 400 mAh. Životnosť batérie v powerbanky Big Boy je omnoho väčšia a dlhšia ako pri obyčajných batériách. Big Boy ponúka výkonné dvoj-ampérové nabíjanie a na jeho úplné nabitie vám stačí iba 6 hodín. Big Boy dokáže pri plnej sile nabiť Coolpad Modena (2 500 mAh) trikrát a váš tablet (cca 4 490 mAh) dvakrát.

Náš tip
Powerbanka Coolpad Big Boy zaujme dizajnom, kapacitou aj cenou

Zdroj: TS

29.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+