MojAndroid

Coolpad Big Boy je Powerbank s kapacitou až 10 400 mAh, s oveľa dlhším životným cyklom než bežné batérie. Big Boy má navyše skvelý vzhľad, je veľký a rýchly a stará sa o ochranu, no je tiež cenovo dostupný – stojí iba 19,99 €.

gold1

Big Boy používa vysokorýchlostnú samonabíjaciu technológiu, pričom sa dokáže nabiť doplna iba za 6 hodín. Šesť hodín nabíjania vám dáva možnosť nabiť si svoj Coolpad Porto (1 800 mAh) štyrikrát, Coolpad Modena (2 500 mAh) až trikrát a bežný tablet (4 490 mAh) až dvakrát. Big Boy je kompatibilný nielen s Coolpad smartfónmi, ale tiež s mobilnými telefónmi od iných výrobcov a zariadení, ako sú napríklad digitálne fotoaparáty, herné ovládače a podobné. Big Boy má dve USB rozhrania, ktorými je možné nabíjať dva produkty súčasne.

silver3

Coolpad Big Boy má pekný dizajn, telo zhotovené z hliníkovej zliatiny a má oblúkový pôdorys. Novinka prichádza v striebornej a zlatej (champagne) farbe. Tiež ponúka 10 typov ochrany, ako napr. ochrana proti prehriatiu, prepäťová ochrana, nadprúdová ochrana, ochrana proti prebitiu batérie, ochrana proti skratu či napríklad ochrana proti samovybíjaniu.

technickespec

12.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+