MojAndroid

Google v apríli pridal do internetového prehliadača Chrome v beta verzii novú funkciu, ktorá umožňovala prehliadanie vo full screen režime. S najnovšou verziou Chrome pre Android, ju však spolu s ďalšími vylepšeniami prináša pre všetkých používateľov aj mimo testovacej verzie. Full Screen režim sa aktivuje automaticky pri skrolovaní stránok. Posunom nadol sa skryje vrchná lišta a prejde sa do režimu zobrazenia na celú obrazovku. Posunom opačným smerom sa bar s poľom pre zadávanie URL adresy znova objaví.

chrome_3 chrome_2 chrome_1

Vylepšené bolo aj vyhľadávanie, ktoré teraz umožňuje vyhľadávaný dopyt zobraziť a upraviť priamo vo všeobecnom poli pre zadávanie URL adresy. Na tabletoch bola pridaná história kariet. Vyvoláte ju stlačením tlačidla Späť v prehliadači a jeho podržaním. V novinkách Google uvádza aj ďalšie vylepšenia stability. Novú verziu Chrome pre Android si samozrejme môžete stiahnuť priamo z Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

22.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+