MojAndroid

Chilingo pripravuje pre Android novú nádielku hier. Herné tituly tejto spoločnosti patria v AppStore medzi najobľúbenejšie a teraz sa konečne objavia aj na Android Markete. Generálny manažér Chris Byatte povedal:

“Potenciál Androidu neustále rastie a my pracujeme na tom, aby sme do tejto stále sa rozvíjajúcej platformy priniesli zábavu a nové vzrušujúce hry.”

Myslím, že bolo na čase. Android už dlhú dobu rastie rekordným tempom a jeho podiel na trhu už dávno prekonal Apple – aspoň čo sa smartfónov týka. Sme preto radi, že onedlho uvidíme na Android Markete také hry ako My Vampire Boyfriend, Roll in the Hole, Contre Jour, Little Lost Chick alebo Parking Maniu. Tešíte sa na tieto herné “pecky” od Chilinga? :)

 


 

Zdroj: phandroid.com

25.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+