MojAndroid

Catch The Candy možno už poznáte. Ide o populárnu flashovú hru, ktorá si svojich fanúšikov našla po celom svete. Teraz sa však uchádza aj o priazeň fanúšikov, so zariadeniami s operačným systémom Android. Catch The Candy je totižto teraz dostupný aj pre tento OS a prináša zábavu v podobe fyzikálnej puzzle hry pre všetky vekové kategórie.

Hra svojim spracovaním trochu pripomína herné tituly Cut The Rope a Tupsu-The Furry Little Monster. Podobne ako Om Nom v Cut the Rope, aj tu sa nachádza roztomilá príšerka, ktorá miluje sladké cukríky. Vašou úlohou bude dostať s k nim cez rôzne prekážky, pričom sa pohybujete najmä vďaka chvostu, ktorým sa dokážete pritiahnuť k predmetom. V hre na vás čaká 54 levelov, ktoré sa budú odohrávať napríklad vo svete plnom mechanických strojov z obdobia priemyselnej revolúcie, v zradných vodách trópov či na športoviskách. Catch the Candy poskytuje aj 40 vnútroherných úspechov, pričom ani tu nechýbajú tzv. “Easter Eggs”.

 

Catch The Candy je na Google Play Store novinka, ktorá si zatiaľ vyslúžila samé pozitívne hodnotenia. Hru si môžete zakúpiť za 0,72€ a stiahnete ju aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.0.19
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.19
Aktuálna cena: Zdarma

4.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+