MojAndroid

Smartfón BlackBerry KEYone vlani zožal naozaj veľký úspech. Telefón nemal prakticky žiadne nedostatky a okrem veľmi slušného hardvéru prišiel aj s vlastnosťou, ktorá mnohým používateľom chýbala – plnohodnotnou hardvérovou klávesnicou so štýlom a kvalitou, akú dokáže priniesť iba BlackBerry. Okrem toho však výrobca priniesol skvelú verziu systému Android s bezpečnostnými, ale aj funkčnými doplnkami, vďaka ktorým bol KEYone skvelým telefónom aj pre najnáročnejších používateľov. Jeho nástupca, BlackBerry KEY2 bude predstavený už onedlho a bude stavať práve na tých najlepších vlastnostiach svojho predchodcu.

Náš tip
BlackBerry KEYone Black Edition: Viac RAM a zmena dizajnu | TEST

BlackBerry KEY2 bude predstavený už v štvrtok, 7. júna na oficiálnom evente v New Yorku. Telefón má ponúknuť všetko to, vďaka čomu bol úspešný jeho predchodca a ešte oveľa viac. Oficiálne predstavenie novinky budete môcť sledovať aj prostredníctvom živého streamu na tomto odkaze. Hoci do predstavenia zostáva už iba pár dní, tie si môžete skrátiť aspoň touto oficiálnou upútavkou, ktorá vás navnadí na pripravované dielo s legendárnym logom BlackBerry.

28.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+