MojAndroid
Redakcia 23.10.2017

Nová facebooková stránka BlackBerry Mobile SK v spolupráci s portálom MojAndroid.sk vám prinášajú súťaž o novučičký smartfón BlackBerry DTEK60. Stačí, keď odpoviete na jednoduchú súťažnú otázku a telefón môže byť váš!

Zastúpenie značky BlackBerry na Slovensku prichádza s novou stránkou na sociálnej sieti Facebook. BlackBerry Mobile SK bude odteraz tým správnym miestom, kde sa dozviete najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z diania sveta smartfónov BlackBerry.

Stránka prináša zaujímavé odkazy a recenzie svojich produktov, ako aj rôzne dodatočné informácie. Dozviete sa tu novinky o aktuálne predávaných produktoch či informácie o budúcej dostupnosti nových zariadení. Skrátka, ide o centrum všetkého dôležitého, čo sa deje vo svete smartfónov BlackBerry.

Pri príležitosti spustenia oficiálnej facebookovej stránky BlackBerry Mobile SK si teraz môžu čitatelia portálu MojAndroid.sk zasúťažiť. Jeden z vás sa stane majiteľom nového smartfónu BlackBerry DTEK60. Stačí, keď odpoviete na jednoduchú otázku, vyplníte kontakté informácie a budete automaticky zaradení do žrebovania o čisto nový smartfón. Súťažný formulár nájdete na tomto odkaze alebo sa naň môžete presunúť kliknutím na zelené tlačidlo v článku a ak nebudete odpoveď vedieť z hlavy, pomôže vám naša recenzia vlajkovej lode BlackBerry KEYone.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Agrapa, s.r.o.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na 1 súťažnú otázku a vyplniť kontaktné údaje.
 • Súťaž začína 24. októbra 2017 a končí 5. novembra 2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Hlavná cena je smartfón BlackBerry DTEK60. Výherca bude jeden a bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
23.10.2017
 • Maros

  Biznis telefón a nie je dual sim?
  Nech je akokoľvek lákavý dizajnom a hardvérovou klávesnicou… Dva telefóny so sebou vláčiť, to nie.

 • Qvas

  dakujem, chcel som sa prihlasit, ale! Jedno velke ALE! Opat naviazanie na FB, ale nieje problem zistit spravnu odpoved aj bez toho, a druhe ALE! preco to chce odomna aby som sa prihlasil aj do google – gmail? ze to vyzaduje formular? vdaka, buducemu vyhercovi gratulujem uz teraz :)

 • gapa torino

  zber databazy aby potom mohli predavat adresy a spamovat , dakujem nie

 • Domo

  Ešte stále neni výherca ? Som prekvapený že ešte nebolo žrebovanie aj keď viem že ma byť do 30 dní od ukončenia súťaže 😖🙏

+