MojAndroid

Tohtoročná developerská konferencia Google I/O 2013 priniesla mnoho noviniek z dielne vyhľadávacieho giganta Google, no na rozdiel od minulých rokov sme sa nedočkali žiadneho nového zariadenia. Pôvodne sa predpokladalo, že bude predstavená biela verzia smartfónu Nexus 4, ako aj druhá generácia tabletu Nexus 7, no opak bol pravdou. Dnes sa však objavili nové snímky Nexusu 4 v bielom prevedení. Podľa pôvodného zdroja AndroidPolice sa jedná o oficiálne produktové fotografie.

biely Nexus 4

Modelové označenie bielej verzie E960W, zatiaľ čo pôvodný Nexus 4 má označenie E960. Podľa nemenovaného zdroja portálu bude biela verzia dostupná vo variantách s 8 GB a 16 GB vnútornou pamäťou, takže 32 GB verzie sa zatiaľ nedočkáme. Predchádzajúce správy naznačovali, že biely Nexue 4 by mal byť dostupný už s Androidom 4.3 Jelly Bean, avšak nový zdroj nevedel túto informáciu potvrdiť. Oficiálne produktové fotografie vo všeobecnosti naznačujú, že produkt je pripravený pre uvedenie na trh. Podľa starších informácií bude biely Nexus 4 dostupný prostredníctvom Google Play už 10. júna.

Náš tip
Biely Nexus 4 s Androidom 4.3 už v júni, nový Nexus 7 v júli

biely Nexus 4 biely Nexus 4

Zdroj: androidpolice

27.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+