MojAndroid

Nadšenci “Battle Royale” hier sa tento rok určite nedočkajú novinky Battlefield Mobile. Podľa portálu PhoneArena je však možné, že už túto jeseň sa budete môcť na smartfónoch pripojiť do beta verzie hry Battlefield a vyskúšať si ju pred oficiálnym vydaním.

Čo si pre nás Battlefield Mobile pripravuje?

EA oznámila, že už začala testovať Battlefield Mobile v Indonézii a na Filipínach. Čoskoro tieto testy budú môcť vyskúšať aj ďalšie regióny. Toto testovanie je dôvodom, vďaka ktorému v aplikácii Google Play nájdete ikonku tejto hry.

Vývojár hier EA ďalej odhalil aj to, že ak bude novinka pripravená pre viacero krajín a regiónov, tak spoločnosť spustí novú samostatnú stránku. Na tej sa hráči môžu predom registrovať do hry a obdržia aj informácie o ďalších testoch hier v beta verzii. Jediným háčikom pripravovanej novinky je dostupnosť len pre smartfóny s operačným systémom Android. Nie je ešte zverejnené, ktoré smartfóny budú podporované, no na spustenie hry musí mať smartfón verziu Androidu 7.0 alebo vyššiu. Hlavnou výhodou je, že táto hra bude v aplikácii Google Play úplne zadarmo.

Battlefield Mobile
Foto: OnSiteGo

Pre náročnejších hráčov sa v hre vyskytuje možnosť zakúpenia rôznych kozmetických úprav a skrášlení. Vývojári mysleli na všetko a preto pridali aj Battle Pass a mnohé odomykateľné predmety, špeciálne vytvorené pre túto verziu hry Battlefield.

Dôležitá informácia pre nadšencov celej série hier Battlefield je, že novinka Battlefield Mobile je navrhnutá čisto pre hráčov na smartfónoch. Táto hra nebude obsahovať prepojenie “cross-play” s žiadnou inou konzolou ani počítačovou verziou. Nezabudnite na to, že všetkým, ktorým sa na jeseň podarí získať testovaciu verziu novinky, sa dáta z hry na konci beta verzie vymažú.

Náš tip
Ohybné displeje budú odolnejšie vďaka novej technológii od LG

13.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+