MojAndroid

Úplne nový prístup k hernému systému spoločnosti Rovio sme mohli vidieť v titule Bad Piggies, kde bolo vašou úlohou poskladať vozidlo pomocou rôznych dielov tak, aby sa prasatá dostali bezpečne do cieľa. Od predstavenia tejto hry, sme o Bad Piggies dlho nepočuli a nedočkala sa ani žiadnej významnej aktualizácie. To by sa mohlo v blízkej dobe zmeniť, pretože Rovio sa snaží upútať našu pozornosť prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kde zverejnila nový obrázok uvedený nižšie.

Bad Piggies Road Hogs

Bad Piggies by mala dostať v blízkej dobe update s názvom Road Hogs, no zatiaľ nie je príliš zrejmé čo to znamená vzhľadom na hrateľnosť a herné postavy. Obrázok vytvára jasný dojem, že pôjde o nejaký druh pretekov na spomínaných vozidlách, ktoré si sami postavíte. Avšak, aby sme sa dozvedeli viac informácií budeme musieť počkať na oficiálne predstavenie spoločnosťou Rovio, alebo aspoň na trailer, ktorý má vo zvyku vypustiť vždy tesne pred uvedením hry. V prípade, že nieste oboznámení s hrou Bad Piggies alebo ste ju ešte nehrali, môžete si ju zdarma stiahnúť z obchodu Google Play, napríklad kliknutím na náš widget pod článkom. K dispozícii je klasická verzia pre smartfóny, alebo HD verzia pre tablety.

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcommunity

31.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+