MojAndroid

Spoločnosť Asus minulý rok predstavila v rámci jedného modelového radu rekordný počet variantov smartfónov s totožným označením. Okrem štandardného modelu Asus ZenFone 4 sme sa dočkali aj modelov ZenFone 4 Pro, ZenFone 4 Max, ZenFone 4 Max Plus, ZenFone 4 Max Pro, ZenFone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro alebo ZenFone 4 Selfie Lite. Jedná sa o obrovský počet prístrojov, ktoré rozlíšiť nemá ľahké ani školený predajca v obchode s elektronikou. Zdá sa, že ani tento rok Asus neopustí taktiku širokej ponuky viacerých modelov jednej rodiny. Už 27. februára by mal byť na konferencii MWC 2018 v Barcelone predstavený tohtoročný rad Asus ZenFone 5.

Náš tip
Asus ZenFone 4: Fotoaparát v hlavnej role | RECENZIA

Náš tip
Asus Zenfone 4 Selfie Lite oficiálne predstavený

Asus na predstavenie láka reklamným pútačom so sloganom what the #Backto5 buzz is all about. Hashtag #Backto5 odkazuje na skutočnosť, že spoločnosť Asus už smartfón označený názvom ZenFone 5 v minulosti predávala. Jeho recenziu ste si na našom webe mohli prečítať v roku 2015. Ešte viac zákazníkov môže zmiasť model Asus ZenFone V, ktorý vyšiel na jeseň minulý rok exkluzívne pre amerického operátora Verizon. Či s ním bude celosvetový model Asus ZenFone 5 totožný a koľko bude mať variantov, sa dozvieme už tento mesiac. Menej je ale niekedy viac.

Predstavenie je naplánované počas výstavy MWC 2018, kde nebude chýbať výprava z našej redakcie. Môžete sa tak tešiť na všetky horúce novinky s fotografiami a prvými pohľadmi priamo z Barcelony.

2.2.2018
Zdroj: Pocketnow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+