MojAndroid

Pred pár dňami nás doslova uchvátili parametre nového herného smartfónu od Asusu. Síce sme niečo podobné čakali, no aj napriek tomu. Okrem extrémne výkonného procesora ponúka toto zariadenie poriadne silnú batériu s kapacitou 6000 mAh, vylepšené chladenie, displej bez rámikov a s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a samozrejme aj poriadne kvalitné a hlasné stereo reproduktory.

Zaujímavostí je na tomto smartfóne viac. Keďže ide o poriadne herné zariadenie, chýbať nesmie ani špeciálne príslušenstvo. To síce nie je lacné, ale rozhodne stojí za to. Ako bonus pridáva výrobca ešte aj špeciálny ventilátor priamo do balenia. Rovnako ako v prípade prvého ROG Phonu. Ten sme mimochodom už otestovali a veľmi sa nám páčil. Viac sa o ňom dozviete v našej recenzii. Asus ROG Phone: Najlepší smartfón na hranie.

73 sekúnd stačilo na to, aby sa predalo prvých 10 tisíc kusov

Tieto parametre sa zapáčili veľkému množstvu záujemcov o tento smartfón. Za prvých 73 sekúnd sa predalo až 10 tisíc kusov tohto smartfónu, informuje portál GSMArena. Išlo vôbec o prvé kusy, ktoré boli vpustené do predaja. Momentálne ho kúpiť nie je možné. Ďalšia možnosť bude 4. a 7. augusta. To by ale už malo ísť o viac kusov.

Asus ROG Phone 2

V ponuke bude aj špeciálna “odľahčená verzia” Asusu ROG Phone II s prívlastkom Tencent, ktorej cena by mala byť niekde na úrovni 500 eur. Oproti klasickej verzii bude disponovať “len” 8 GB RAM a 128 GB úložiskom. Softvér bude tiež údajne upravený. Inak by ale malo ísť o totožný smartfón.

Náš tip
ROG Phone 2 vs Black Shark 2 vs Red Magic 3: Hľadáme najlepší herný smartfón

1.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+