MojAndroid

Súťaž o najlepšie slovenské aplikácie už pozná svojich víťazov. V Appsrulezz 2013 bol tento rok prihlásený rekordný počet aplikácií, z ktorých odborná porota vybrala v niekoľkých kategóriách tie najlepšie. Tento rok bolo udelené aj ocenenie v špeciálnej kategórii App Prix.

appsrulezz_logo

V kategórii brandované aplikácie sa na prvom mieste umiestnila aplikácia Rádia Express. Druhú priečku obsadila banka Zuno so ZUNO Mobile Banking SK. Tretie miesto si odniesla aplikácia KHL 2013, vďaka ktorej môžete sledovať živé video prenosy počas hier, video archív po ich konci alebo rozpis všetkých hier, live výsledky, rebríčky či kompletné štatistiky.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

V nebrandovaných aplikáciách sa najlepšou stala aplikácia Odkaz pre starostu. V nej môžu občania upozorniť na problémy, ktoré ich trápia v ich okolí. Na striebornej priečke vybrala porota Family by Sygic pre ochranu rodinu a bronz si odniesol Linxy od EvenPixel, čo je augmented reality alikácia pre iOS, na rýchle vysvetlenie slov pri čítaní anglických kníh, časopisov a novín.

Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Kategória smartphone taktiež pozná svojho víťaza, ktorým sa stal Family by Sygic. Na druhej a tretej priečke sa umiestnili aplikácie KHL 2013 a Odkaz pre starostu. V tabletových aplikáciach sa najväčšej priazni porotcov tešil prvý Slovenský digiromán Apokalypsa, za ním to bola HD verzia aplikácie Rádio Expres a moderná verzia rozprávky O perníkovej chalúpke, ktorá je opäť dostupná len pre platformu iOS. V televíznych aplikáciach sa víťazom stala jediná prihlásená aplikácia TV SME kompatibilná s televízormi Samsung SmartTV.

Na základe úspechu v bodovacej súťaži získal ocenenie Orange App Developer roka Sygic, nasledovaný eGlu a SCR. Najlepšou aplikáciou zo všetkých sa stal Family by Sygic, ktorý získal aj ocenenie App Prix.

Portál MojAndroid.sk bol spoluorganizátorom súťaže.

24.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+